slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Czy znacie trzy podstawowe słowa charakteryzujące typową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina oraz ubrania. Co ukrywa się pod podanymi nazwami? Jakich doznań pragną kobiety? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak postrzega siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Damy lubią czuć się adorowane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce ale znowu nie akceptują postawy w nieskończoność pochłoniętego „sługi”. Jak bardzo często mówią z jednej strony pragną tkliwości, stałości w uczuciach, jednakże w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym żeby obecny partner czasami stawiał opory, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom także kochają zdobywać, bo czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo zyskana rzecz, a dopiero co więź czy też atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc jak dogodzić oczekiwaniom pięknych pań? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece małe lub wielkie potrzeby, żeby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze oraz na nich skoncentruj się najbardziej, zwyczaj bycia niedostępnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno po prostu gaśnie. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna