producenci-dodatkow.pl

17 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Wyroby jubilerskie posrebrzane, czy też z metali szlachetnych? Jakie z nich kupujemy rzadziej? Ta walka ma miejsce stosunkowo sporo czasu w tej branży. Dziś postaramy się rozprawić na ten temat. Jednak problem nie jest aż tak łatwe jak się wydaje. Oba typy biżuterii mają ciekawe minusy, ale również i poważne zalety posiadania.
Biżuteria prawdziwa – najczęściej wytwarza się takie modele z wyizolowanego srebra. Z tej przyczyny jest dużo więcej warta. Produkuje się taką biżuterię przetapiając rudy złota. Pozostaje znacznie bardziej prestiżowa oraz dokładnie przez to częściej kupują ją ludzie zamożniejsi. Także istotne pozostaje miejsce jej sprzedaży, zwykle pozostają to sklepy z biżuterią. Jest odpowiedni pokazana w podświetlonych, szklanych witrynkach. W takcie jej zakupu zazwyczaj dostaniemy piękne pudełko. W złotniczym salonie obsługa klienta na pewno pozostanie sympatyczniejsza i lepiej wykwalifikowana. Wyroby jubilerskie prawdziwe o czym także nie powinniśmy nie pamiętać, nie uczulają.
Sztuczna biżuteria – pozostaje najczęściej wytwarzana ze stopów metali zwykłych, a powleka się ją niewielką warstwą złota. Sztuczne wyroby raczej po czasie tracą swój wygląd i kobiety kupują nowe. Ich najwybitniejsza zaleta to oczywiście niska cena zakupu. Niestety stwierdzamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, z reguły biżuteria z dodatkiem niklu. Co najistotniejsze linie takiej biżuterii są niezwykle oryginalne ze względu na stop, po prostu zdecydowanie łatwiej ją wytworzyć. Zestawy w tym wypadku z reguły złożone są z 2 części – bransoletki i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria srebrna pozostaje precyzyjniej wykonana i nie uczula. Jednak jest zdecydowanie w wyższej cenie, ponadto nie niszczy się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z drugiej strony modele biżuterii sztucznej pozostają oryginalniejsze i w niższej cenie. Który gatunek pozostaje lepszy? Oczywiście sztuczna.

Producenci dodatkow