bizuteria-2020.pl

23 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Świecidełka jest to pojęcie bardzo szerokie. Na jakie kategorie można je pogrupować? Oczywiście biorąc pod uwagę surowiec, z jakiego pozostają zrobione, a także jakie dodatki wstawiono. Teraz jednak zrobimy podział z uwagi na typ produktów złotniczych.
Zawieszki na Łańcuszku są ubóstwiane od lat, zarówno przez kobiety oraz mężczyzn. Subtelna zawieszka na łańcuszku z reguły zamieszczona na piersi – sedno niewieściego uroku.
Złote kolczyki to kolejny rodzaj nie tylko damskich produktów jubilerskich. Z reguły produkuje się je ze srebra. Wyróżniamy cały szereg klas spięć, na przykład „Klasyczny”. Kolczyki są najczęściej kupowane pod względem produkcji z całej biżuterii.
Pierścienie od wieków zdobią nie tylko męską dłoń. Wyróżniamy takie zwykłe ,ale także sztuki ze zdobieniami. Z reguły posiadają jakąś personifikacje.
Bransoletki – niewielkie łańcuszki jakie dziewczyny z reguły zakładają na dłoń, jednak od jakiegoś czasu i na nodze, ostatnimi czasy stało się to bardzo popularne
Beads – gatunek, jaki wszedł do nas ze słonecznych Włoszech. Zawieszki nasuwane są w tym systemie na srebrną bransoletę z zapięciem. Z powodu tego, że zawieszki występują w bardzo dużej liczbie typów praktycznie każda kompozycja jest inna.
Na rynku znalazła swoje miejsce również seria mająca swoje korzenie w Ameryce. W której charms pozostają przyczepiane do łańcuszkowej bransoletki przy użyciu niedużego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im nazwę charms.
Obrączki ślubne – przynależą do rodziny pierścieni. W ostatnim czasie niebagatelnie zyskały na sławie. Wszystkie pary marzą mieć modele oryginalne ponadto indywidualną sentencją.
Zegarki na rękę – tutaj prezentowana ostatnia grupa z segmentu biżuterii. Bardzo często noszona również przez facetów. Ważny jest nie wyłącznie surowiec, ale również wkład.
Typów biżuterii jest całkiem sporo. Jeśli już dokonujemy wyboru często warto poszukać małą firmę złotniczą. Wyroby będą zdecydowanie przedniejszej klasy oraz również nieco tańsze.

biżuteria 2020